امروز دوشنبه ۴ تیر ۱۴۰۳
اجاره آپارتمان در انقلاب
اجاره آپارتمان در انقلاب به دلیل این که این خیابان یکی از پرددترین محله های تهران بزرگ است و افراد زیادی طالب سکونت در این منطقه هستند، کار آسانی نیست و شما برای اجاره آپارتمان در انقلاب نیاز است که به سایت های آنلاین و بنگاه های املاکی زیادی سر بزنید تا ملک مورد نظر خود را پیدا کنید. 
مشخصات و موقعیت جغرافیایی خیابان انقلاب
نام پیشین این محله در تهران، "شاهرضا" بود که علت نامگذاری آن هم به یادبود رضا شاه پهلوی بود که پس پیروزی انقلاب اسلامی، نام آن تغییر کرد و به خیابان انقلاب تبدیل شد.خیابان انقلاب را به جرات می توان یکی از 10 خیابان مهم و مرکزی شهر تهران دانست که از سوی غرب به میدان انقلاب و از سوی شرق به میدان امام حسین می رسد. در واقع این خیابان چهار نقطه جغرافیایی مهم در تهران را به هم متصل کرده است که این چهار نقطه عبارتند از:
-- میدان انقلاب در نقطه غربی
-- خیابان آزادی در نقطه میانی
-- میدان امام حسین در نقطه شرقی
-- آغاز خیابان دماوند در نقطه پایانی
محله انقلاب تهران در قدیم
شهروندان این محله، بسته به این که در کدام منطقه قرار گرفته اند، تحت نظارت سازمان شهرسازی و شهرداری های منطقه 6، 7، 11 و 12 می باشند. قسمت شمالی خیابان انقلاب مربوط به شهرداری منطقه 6 و قسمت جنوبی آن مربوط به شهرداری منطقه 11 می باشد.
ارگان های دولتی و دانشگاه های مهم در خیابان انقلاب
اگر شما در تهران به دنبال آدرس کتاب فروشی های معتبر بگردید، اولین جایی که به شما آدرس می دهند، خیابان انقلاب است. معمولا کتابفروشی ها در مکان هایی نزدیک به دانشگاه واقع اند. دانشگاه بزرگ و معروف تهران نیز در خیابان انقلاب قرار دارد که همین موضع سبب شده تا بسیاری از دانشجویان شهرهای دیگر، به دنبال اجاره آپارتمان در خیابان انقلاب باشند. 
اجاره اپارتمان در انقلاب
همچنین خیابان انقلاب یکی از نقاط مهم تهران برای گردهمایی در راهپیمایی‌های روز 22 بهمن و قدس به شمار می آید. برای اجاره آپارتمان در انقلاب و محله های مختلف آن، کافی است تا سری به بخش املاک اجاره ای در سایت املاک آریا بزنید. برای مشاهده آگهی هایی که فقط مربوط به اجاره آپارتمان در انقلاب است، محله مورد نظر خود را انقلاب انتخاب کنید.
همچنین اگر صاحب ملکی در خیابان انقلاب هستید که می خواهید آن را برای اجاره قرار دهید، می توانید با ما تماس بگیرید.