امروز سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱
شما اینجا هستید : صفحه اصلی  -> مقالات سایت >
مقالات سایت
نگاهی به قیمت های خرید آپارتمان در منطقه 6 تهران
منطقه ی 6 تهران بزرگ یکی از قدیمی ترین مناطق آن به حساب می آید. این منطقه در مرکز شهر تهران واقع شده و حدود 2138 هکتار وسعت دارد. جمعیت ساکن در این منطقه 3/3 درصد از کل جمعیت تهران را تشکیل می دهد و برابر با 250/000 نفر می باشد. نیمی از ارگان های دولتی، آموزشی و بانک های تهران در این منطقه واقع شده است. منطقه ی 6 تهران با سه بزرگراه مهم این شهر یعنی بزرگراه همت، مدرس و چمران فاصله ی نزدیکی داشته و از جنوب نیز به خیابان انقلاب منتهی می شود. این منطقه به دلیل تردد زیاد خودرو، از مناطق آلوده ی تهران محسوب می شود. منطقه 6 شامل سه پارک بزرگ به نام های لاله، ساعی و شفق بوده که به پاک سازی هوای آن کمک می نماید. 
خرید آپارتمان در بهترین محله های تهران
پس از گذراندن مدتی در منازل اجاره ای و دست و پنجه نرم کردن با مشکلات عدیده و خاص آن، متوجه خواهید شد که باید ماه ها پول خود را برای اجاره صرف کنید و در آخر هم صاحب خانه نمی شوید. راه حل شما این است که به خانه ای کوچک تر و جمع و جور قانع شوید تا بتوانید صاحب خانه شوید و پول تان را در قلک سوراخ اجاره نشینی نریزید.  اگر می خواهید اولین آپارتمان خود را بخرید، در این مقاله لیستی از مواردی را که قبل از خرید آپارتمان باید بررسی کنید به شما گفته می شود.   
اجاره آپارتمان در انقلاب
اجاره آپارتمان در انقلاب به دلیل این که این خیابان یکی از پرددترین محله های تهران بزرگ است و افراد زیادی طالب سکونت در این منطقه هستند، کار آسانی نیست و شما برای اجاره آپارتمان در انقلاب نیاز است که به سایت های آنلاین و بنگاه های املاکی زیادی سر بزنید تا ملک مورد نظر خود را پیدا کنید. 
۷ اصل حیاتی سرمایه‌گذاری در بازار مسکن
سرمایه‌گذاری در بازارهای مختلف مالی نظیر ارز، طلا و سکه، بورس و … همواره از مهمترین اقدامات خانوارها بوده است. یکی از مهمترین بخش‌ها جهت سرمایه‌‎گذاری بخش مسکن است که همواره مورد توجه سرمایه‌گذاران سنتی و عموم مردم جامعه قرار گرفته است.
خرید ملک برای سرمایه گذاری
خرید ملک برای سرمایه گذاری و برای اجاره دادن یک راه محبوب برای ثروت اندوزی درازمدت است. خرید ملک برای سرمایه گذاری از بسیاری سرمایه گذاری های دیگر ساده تر می باشد، اما برخی از مسائل مورد نیاز در این مقاله شما را .از خرید ملک برای سرمایه گذاری آگاه می کنند.
بررسی رابطه بین قیمت مسکن و تسهیلات اعطایی
رابطه بین قیمت مسکن و تسهیلات اعطایی بانک ها یکی از مهمترین نگرانی های سیاست گذاران را تشکیل می دهد و اجرای سیاست های تسهیلات اعتباری بدون توجه به مبانی نظری و اثرات آن بر تورم و رشد بخش مسکن می تواند نتایج زیانباری را در بخش مذکور و کل اقتصاد کشور به دنبال داشته باشد. هدف این تحقیق بررسی رابطه بین قیمت مسکن و تسهیلات اعطایی بانک ها با استفاده از الگوی تصحیح خطای برداری و بر مبنای داده های فصلی 1378-1393می باشد. نتایج حاصل از برآوردها نشان دهنده آن است که در کوتاه مدت و بلندمدت رابطه مثبت و معنی داری بین تسهیلات اعطایی بانک ها و قیمت مسکن وجود دارد. همچنین تولید ناخالص داخلی اثر مثبت و معنی داری و نرخ بهره واقعی اثر منفی و معنی داری بر قیمت مسکن داشته است. در نتیجه لازم است سیاست گذار پولی در تنظیم سیاست های پولی به ویژه تغییر نرخ بهره، اثرات آن بر بخش مسکن را مورد توجه قرار دهد